Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1042
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ponad 3 tysiące porcji

Piątek, 22 kwietnia 2022, 13:46
Aktualizacja: Sobota, 23 kwietnia 2022, 9:47
Autor: red
Świebodzice: Ponad 3 tysiące porcji
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości substancji psychotropowych. Policjanci zabezpieczyli ponad 3100 porcji amfetaminy.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadzili działania operacyjne, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie powiatu. W ten sposób realizując wcześniejsze ustalenia operacyjne dotarli do 28- latka, który wg ich ustaleń w miejscu zamieszkania miał posiadać narkotyki.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny w jednej z szafek policjanci ujawnili i zabezpieczyli trzy worki strunowe ze zbrylonym białym proszkiem. Po przebadaniu tej substancji okazało się , ze jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad 3100 porcji tego narkotyku.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Oprócz posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy, mężczyzna usłyszał również zarzut udzielania tych narkotyków innej osobie.

O dalszym losie 28-latka zdecyduje teraz sąd, grozi mu do 10 lat pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group