Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1047
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Górna: Ponad dziewięć tysięcy złotych z charytatywnej zbiórki

Środa, 22 maja 2013, 13:50
Aktualizacja: 13:51
Autor: red.
Bystrzyca Górna: Ponad dziewięć tysięcy złotych z charytatywnej zbiórki
Fot. archiwum
Przez 3 miesiące zbierali środki finansowe, aby pomóc mieszkańcom swojej wsi i udało się. Stowarzyszenie Przyjaciół „Trzy Sosny” z Bystrzycy Górnej zgromadziło ponad 9 tys. zł. na remont platformy, który pozwoli niepełnosprawnemu rodzeństwu z Bystrzycy Górnej na lepszy komfort życia.

W lutym br. Stowarzyszenie zorganizowało charytatywny koncert, podczas którego licytowano przekazane na aukcję fanty. Toczyła się „walka” o każdą złotówkę. Nadmienić należy, że największą kwotę udało się uzyskać za piłkę z podpisami zawodników LKS Bystrzyca Górna oraz za medal wręczony przez Panią Wójt Prezesowi LKS za zdobycie mistrzostwa i awans do klasy okręgowej.

- W tym miejscu dziękuję uczestnikom tej wspaniałej akcji. To dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać pieniądze na remont platformy wjazdowej. Mieszkańcy Bystrzycy Górnej, Burkatowa, Lubachowa i wielu innych gości wykazali się dużą odpowiedzialnością i hojnością. Świadczy to tylko o tym, że los innych leży nam gorąco na sercu. Dziękujemy wspaniałym artystom, którzy uświetnili ten koncert, dziękujemy darczyńcom za fanty na aukcję i przede wszystkim organizatorom za zorganizowanie tego koncertu – mówi prezes stowarzyszenia Beata Szyszka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group