Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 605

Porażka Polonii, Celuloza zagrała tylko 45 minut – podsumowanie 18. kolejki III–ligi

Wiadomości: III-liga piłkarska
Poniedziałek, 19 marca 2012, 1:09
Aktualizacja: 1:12
Piłkarze Polonii Świdnica przegrali na inaugurację rundy wiosennej z Orłem Międzyrzecz 1:2. Do niecodziennej sytuacji doszło w Kostrzynie nad Odrą, miejscowa Celuloza przegrywała po pierwszych 45 minutach z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie już 0:7, po przerwie gospodarze na murawie się już nie zjawili.

Rezultaty 18. kolejki III-ligi

Bielawianka Bielawa – Lechia Zielona Góra 1:0 (Daniel Chęciński 53’)

Ilanka Rzepin – Lechia Dzierżoniów 2:2 (Marcin Adamczewski 62’, Marcin Warcholak 90’-k - Mariusz Paszkowski 26’, Sylwester Kret 70’)

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia Trzebnica 1:1 (Łukasz Deneka 67’ - Jacek Mądrzejewski 69’-k)

Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:7 (Piotr Dzięgleski 4’, Piotr Janusz 13’, Kamil Mierzwa 20’, Krzysztof Kotwicki 22’-k, bramka samobójcza 33’, Jarosław Gambal 34’, Piotr Janusz 42’) - mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0:7 - gospodarze nie stawili się na drugą część spotkania

Promień Żary – Pogoń Świebodzin 2:0 (Łukasz Świdkiewicz 63’, Jarosław Gad 66’)

Polonia Świdnica – Orzeł Międzyrzecz 1:2 (Adam Łagiewka 6’ - Paweł Cygan 17’, Paweł Cygan 44’)

Arka Nowa Sól – MKS Oława 0:2 (Mateusz Gancarczyk 9’, Paweł Łodyga 75’)