Czytających: 1960

III-liga piłkarska: Porażka Polonii, czwarte z rzędu zwycięstwo MKS–u

Sobota, 4 czerwca 2011, 21:36
Aktualizacja: 21:37
Piłkarze MKS–u Oława odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach III–ligi. Niestety ostatnią wygraną odnieśli w spotkaniu z Polonią Świdnica, pokonując biało–zielonych 3:1.

Pojedynek świetnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 13 min. objęli prowadzenie po składnej akcji dwóch zawodników pozyskanych w przerwie zimowej. Dobre podanie od Gancarczyka wykończył Staroń wyprowadzając miejscowych na prowadzenie. W 55 min. Gancarczyk pewnie wykorzystał jedenastkę i było 2:0, siedem minut później podopieczni Przemysława Malczyka złapali kontakt, rzut karny na bramkę zamienił Filipczak. Świdniczanie ruszyli do przodu , pragnąc zdobyć wyrównujące trafienie, jednak ostatnie słowo należało tego dnia do gospodarzy, w doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Błaszczak.

MKS Oława – Polonia Świdnica 3:1 (1:0)

Polonia: Stitou, P. Salamon (58’ Maziarz), Bielski, Marszałek (46’ M. Salamon), Bodnar (69’ Miętkiewicz), Goździejewski, Filipczak, Morawski, Borowy, Śmiałowski, Balicki