Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Porcelana z nowym udziałowcem

Wtorek, 25 stycznia 2022, 15:47
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Porcelana z nowym udziałowcem
Fot. UM Jaworzyna Śląska
HM Investment sp. z o.o., będąca właścicielem Gerlach S.A., dokonała przejęcia większościowego pakietu udziałów w Zakładach Porcelany Stołowej Karolina sp. z o.o. w Jaworzynie Śląskiej.

Dokumenty przejęcia podpisano 11 stycznia. Głównym celem transakcji jest spodziewana synergia działań i efektów dla obu spółek, który pozwoli uczynić z siedziby w Jaworzynie Śląskiej jedno z głównych centrów produkcyjnych współpracujących długoterminowo z marką Gerlach. To kolejny etap realizacji strategii rozwoju Gerlacha, zawartej w przesłaniu marki: „Gerlach. Ułatwiamy życie”.

- Dwa przedsiębiorstwa z ugruntowaną pozycją na polskim rynku: Gerlach z ponad 260-letnią tradycją w tworzeniu najwyższej jakości sztućców, naczyń oraz noży kuchennych oraz marka Karolina z ponad 160-letnim stażem w produkcji porcelany białej oraz FBC, łączą swoje siły, aby korzystać z doświadczeń i przełożyć je na rozwój obu stron. Oparcie współpracy na silnych relacjach handlowych oraz uznaniu konsumentów to gwarancja umocnienia pozycji marek na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Szeroka i atrakcyjna oferta obu marek, które mocno stawiają na najwyższą jakość wyrobów ma pomóc w jeszcze lepszym realizowaniu potrzeb konsumentów i elastycznym dopasowywaniu się do dynamicznie zmieniającego się rynku – informuje Piotr Piechota, prezes ZPS „Karolina”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group