Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 617
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Porozumienie już jest

Czwartek, 20 maja 2021, 15:23
Autor: red
Marcinowice: Porozumienie już jest
Fot. UG Marcinowice
“Czyste powietrze”–porozumienie Gminy Marcinowice z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska.

Gmina Marcinowice zawarła porozumienie dotyczące realizacji Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, w ramach którego można uzyskać dotację na wymianę źródła ciepła w budynku jednorodzinnym, jego termomodernizację i zainstalowanie mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Dokument o współpracy podpisali Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń, Pełnomocnik Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu Bogumił Gwoździk, Przewodniczący Rady Gminy Artur Fiołek i Skarbnik Gminy Anna Czernicka.

Dzięki podpisanemu porozumieniu w Urzędzie Gminy w Marcinowicach powstanie punkt informacyjny, w którym mieszkańcy uzyskają wsparcie, złożą wniosek oraz otrzymają pomoc w jego wypełnieniu.

To kolejna możliwość wymiany źródeł ciepła dla mieszkańców Gminy Marcinowice. Przypomnijmy, że 15 marca mieszkańcom gminy Marcinowice przyznano 70 grantów na łączną kwotę 1 359 264,67,00 zł w ramach realizacji projektu „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group