Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Posiadał narkotyki

Poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 7:23
Aktualizacja: Wtorek, 10 sierpnia 2021, 14:24
Autor: red
Świebodzice: Posiadał narkotyki
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze w zamrażalniku w ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina.

W trakcie dalszego przeszukania w kolejnym pomieszczeniu w plecaku policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu w kolorze szaro-zielonym. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczony susz to marihuana.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 350 porcji handlowych tych narkotyków.

Nielegalny towar trafił do depozytu, a mężczyzna do policyjnego aresztu. W sprawie usłyszeli już zarzuty grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group