Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Poszukiwani zatrzymani

Piątek, 31 stycznia 2020, 7:42
Aktualizacja: 12:44
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Poszukiwani zatrzymani
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci w ciągu ostatniej doby zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejne cztery osoby poszukiwane. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, którzy ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą. Jeden z nich ma do odbycia karę pozbawienia wolności.

Nie stawiają się na czynności procesowe, takie jak chociażby przesłuchanie, ukrywają się w celu uniknięcia odbycia kary pozbawienia wolności, czy nie wracają do zakładów karnych z udzielonych im przepustek. Podstawy poszukiwań są różne, jednak ilość osób próbujących przechytrzyć wymiar sprawiedliwości wciąż jest spora.

Świdniccy policjanci w ciągu ostatniej doby zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejne cztery osoby poszukiwanych. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, w wieku od 26 do 61 lat. Ukrywali się oni przed sądem oraz prokuraturą. Jeden z mężczyzn 28-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego rozpoczął już odbywanie swojej kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz jednostek podległych z terenu naszego powiatu od początku 2020 roku zatrzymali już 26 osób poszukiwanych na podstawie zarządzeń o ustalenie miejsca pobytu w celu odbycia kary pozbawienia wolności, ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych jak również zatrzymano 4 osoby poszukiwane na podstawie listów gończych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group