Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 927
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Poszukiwany i amfetamina

Piątek, 1 grudnia 2023, 9:25
Aktualizacja: 9:26
Autor: red
Świebodzice: Poszukiwany i amfetamina
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 25–latek poszukiwany był w związku z zaległą karą pozbawienia wolności….ale jak się okazało odpowie również za posiadanie narkotyków, które ujawnione zostały przy nim w chwili zatrzymania.

Jednym z głównych zadań policjantów jest min. ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.

I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Świebodzicach w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Świdnicy był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu celem odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze miesięcy.

Podczas zatrzymania mężczyzny w mieszkaniu ujawniony i zabezpieczony został woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono kilkanaście porcji tego narkotyków.

Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, natomiast 25-latek aresztu na kolejne 6 miesięcy.

Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za posiadanie narkotyków, o jego losie znów zdecyduje sąd, grozi mu kolejne 3 lata pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group