Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Piątek, 28 października 2016, 9:04
Aktualizacja: 16:07
Autor: red
Świdnica: Poszukiwany listem gończym zatrzymany
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy „kryminalni” zatrzymali 23–letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego świdnickiej jednostki uzyskali informację operacyjną o miejscu ukrywania się mężczyzny poszukiwanego listem gończym. Unikał on organów ścigania mając do odbycia roczną karę pozbawienia wolności.

Informacja okazała się trafna. 26 października w jednym z mieszkań na terenie Świdnicy miejscowi kryminalni zatrzymali 23-letniego poszukiwanego, przy którym ujawnili ponadto niewielkie ilości amfetaminy.

W trakcie wykonywania czynności, policjanci wrócili jeszcze do kilku niewykrytych dotychczas spraw z okresu ostatnich kilku miesięcy. Funkcjonariusze jeszcze raz przeanalizowali materiał dowodowy dochodząc do wniosku, iż zatrzymany jest także sprawcą wielu innych przestępstw dokonanych na terenie Świdnicy. Po dokonaniu drobiazgowych przesłuchań mężczyzna przyznał się do trzech włamań do altanek ogrodowych, kradzieży paliwa ze stacji benzynowej oraz uszkodzenia drzwi garażowych.

23-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, kradzieży, zniszczenia mienia oraz nielegalnego posiadania substancji psychotropowych.

Teraz za kratami poczeka on na kolejną sprawę sądową. Roczny okres pozbawienia wolności wymienionemu przedłuży się zapewne o kolejny wyrok, który zapadnie w związku z niniejszym postępowaniem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group