Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Potyczki z matematyką

Środa, 16 marca 2011, 18:13
Aktualizacja: 18:16
Autor: GrA
Świdnica: Potyczki z matematyką
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Świdnicka „sto piątka” przygotowuje się do nowego konkursu rodzinnego. Tym razem rodzinne drużyny zmierzą się z królową wszystkich nauk.

W konkursie mogą wziąć udział nie tylko sami uczniowie, ale rodzinne drużyny. O tytuł mistrza matematyki uczniowie mogą stanąć w szranki z mamą, babcią, ciocią, tatą, dziadkiem, wujkiem, a nawet sąsiadką. Tu przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę. – To pierwsza edycja konkursu. Pomysł na jego organizację zrodził się na bazie dobrze znanych świdniczanom Rodzinnych Potyczek z Ortografią – mówi dyrektor Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy Małgorzata Pielach.

Póki co I Rodzinny Konkurs Matematyczny będzie skierowany tylko do uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy. – Nie wykluczamy, że jeżeli formuła konkursu się sprawdzi, to w przyszłości będzie to konkurs skierowany do uczniów wszystkich świdnickich szkół podstawowych. A na Potyczki z Matematyką zapraszamy już 11 maja.

I Rodzinny Konkurs Matematyczny powstał na bazie organizowanego już po raz szósty konkursu Rodzinne Potyczki z Ortografią. Znany jest już termin tego ostatniego. Konkurs zostanie rozegrany 18 maja w ramach miejskiego programu „Bez lęku i agresji”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group