Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 1034
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Powiat świdnicki na Facebooku

Czwartek, 24 lipca 2014, 16:15
Aktualizacja: 16:16
Autor: red.
Świdnica: Powiat świdnicki na Facebooku
Fot. archiwum
Powiat Świdnicki idąc z duchem czasu, mody oraz chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona mieszkańców postanowił zaistnieć w świecie nowoczesnej komunikacji i utworzył swój fanpage na najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim niewątpliwie jest Facebook.

- Na naszej facebookowej stronie będziemy zamieszkać newsy urzędowe oraz te, które niekoniecznie wpisują się w działalność urzędu Starostwa, takie jak ważne i ciekawe wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne, wiadomości z naszych jednostek organizacyjnych, informacje od naszych partnerów oraz od wszystkich współpracujących z nami organizacji i stowarzyszeń. Chcemy, aby nasz fanpage był pisany mniej urzędniczym językiem, był dostępny dla szerszej grupy odbiorców oraz przyciągał wszystkich chcących włączyć się w rozwój naszego powiatu. W związku z tym zapraszamy wszystkich do „polubienia” naszej strony oraz przesyłania informacji, z którą moglibyśmy dotrzeć do całej rzeszy społeczności Facebooka. Zapraszamy!

Z racji tego, że administrator naszej strony internetowej nie pracuje w weekendy, niektóre informacje ze Starostwa będą się ukazywać najpierw na Facebooku, a dopiero potem na naszej stronie urzędowej.

Aby uniknąć zbędnego zamieszania i nieporozumień Powiat Świdnicki funkcjonuje w wirtualnym świecie jako "Powiat Świdnica". Spowodowane jest to tym, że nie chcieliśmy dublować konta Powiatowi Świdnickiemu, temu ze stolicą w Świdniku. Dlatego chcąc dołączyć do naszych znajomych kliknij ikonę Facebooka znajdującą się na internetowej stronie Powiatu Świdnickiego lub zapraszamy bezpośrednio na:
www.facebook.com/powiat.swidnica -
informuje Piotr Dębek, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group