Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1400
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Pożegnanie czwartoklasistów

Środa, 12 maja 2021, 17:57
Autor: red
Strzegom: Pożegnanie czwartoklasistów
Fot. UM Strzegom
Pożegnanie czwartoklasistów w Zespole Szkół w Strzegomiu.

"Gdy cztery lata temu kupowaliśmy bilet na ten statek, nie wiedzieliśmy jak piękny będzie to rejs. Podróż przez oceany była pełna stresu, porażek, niejeden z nas wypadł za burtę, ale z drugiej strony był to czas pełen radości i beztroski.
Dziś wiemy, że byliście jasnym światłem latarni, które zawsze wskazywały nam właściwy cel i kierunek..." - takimi słowami żegnała młodzież Zespołu Szkół w Strzegomiu dyrekcję szkoły, wychowawczynie oraz "wirtualnie" całą kadrę szkolną podczas zakończenia roku szkolnego 2020/2021, które miało miejsce 30 kwietnia br.

Uroczystość odbyła się w dwóch turach - dla każdej klasy osobno, w pełnym reżimie sanitarnym, przez co była skromniejsza niż zwykle. W tym roku szkołę ukończyło 40 osób: 23 uczniów technikum informatycznego oraz 17 technikum handlowego. Wychowawczynie klas: Laura Rychlik (IV TI) i Katarzyna Zator (IV TH) ze łzami w oczach przyjmowały od swoich wychowanków kwiaty i podziękowania za wspólne cztery lata. Cieszy nas fakt, że mimo specyficznych warunków, w jakich przyszło się uczyć naszej młodzieży, osiągnęliśmy 100-procentową zdawalność i wszyscy szczęśliwie dobili do brzegu.

Na osłodę trudnego czasu pandemii dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców ufundowali dla wszystkich uczniów pamiątkowe medale ukończenia szkoły oraz dyplomy. Grawer na szkle długo nie pozwoli zapomnieć o wspólnych chwilach spędzonych w murach naszej placówki. Na najlepszych czekały nagrody książkowe. Już dziś trzymamy kciuki za maturzystów i życzymy naszym absolwentom jeszcze wielu wspaniałych podróży przez ścieżki życia już poza naszą szkołą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group