Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1217
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pożegnanie z mundurem

Środa, 17 lutego 2021, 7:39
Aktualizacja: 9:39
Autor: red
Świdnica: Pożegnanie z mundurem
Fot. KPP Świdnica
15 lutego 2021 roku o godzinie 10.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy w pełnym reżimie sanitarnym odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę po 30 latach służby I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji świdnickiej jednostki – młodszego inspektora Jarosława Nowaczyka.

„Honorem i zaszczytem była wspólna służba. Za to chcę podziękować” – takie słowa Komendant świdnickiej jednostki młodszy inspektor Andrzej Dobies skierował do odchodzącego na emeryturę I Zastępcy. Podziękował również za długoletnią służbę oraz za jego wkład i zaangażowanie w kwestie bezpieczeństwa w powiecie świdnickim. Podkreślił wyjątkowe umiejętności i cechy ustępującego Komendanta.

Do tych podziękowań dołączyli również Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy podinspektor Adam Jacek Pilch , p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze podinspektor Przemysław Siwiak, kadra kierownicza tutejszej jednostki, a także obecny na uroczystości ks. Tomasz Zając-kapelan świdnickiej policji.

Wszyscy jednogłośnie życzyli odchodzącemu na emeryturę I Zastępcy urzeczywistnienia wyzwań oraz pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji.

Podczas służby młodszy inspektor Jarosław Nowaczyk był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany: otrzymał min. odznaczenia państwowe takie jak Brązowy Krzyż Zasługi, Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę, a także resortowe takie jak Brązowa Odznaka Zasłużony Policjant.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group