Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Praca pilnie poszukiwana

Czwartek, 14 kwietnia 2011, 13:43
Aktualizacja: 13:49
Autor: GrA
Świdnica: Praca pilnie poszukiwana
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Bezrobotni mieszkańcy powiatu świdnickiego zaopatrzenie w CV wyruszyli dziś na poszukiwania pracy.

A właściwie to pracodawcy wyszli im naprzeciw. A wszystko za sprawą kolejnych już Targów Pracy organizowanych przez świdnicki Powiatowy Urząd Pracy. Dziś od samego rana w siedzibie Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej bezrobotni z terenu powiatu świdnickiego mieli okazję zapoznać się z ofertą dużych firm z całego regionu, zostawić swoje CV, czy podpytać o formy zatrudnienia.

Na Targach Pracy można było dziś spotkać osoby w każdym wieku. – Dopiero skończyłyśmy studia – mówią zgodnie Magda i Ania, które na poszukiwania pracy do Świdnicy przyjechały z Jaworzyny Śląskiej. – Sytuacja na rynku pracy jest bardzo trudna w tej chwili. Wszędzie wymagają doświadczenia – żali się Ania. Obie dziewczyny na Targach Pracy nie znalazły oferty dla siebie. – Ale zostawiłyśmy w niektórych firmach swoje CV. Może akurat będą potrzebowali takich pracowników, jak my – nie tracą nadziei mieszkanki Jaworzyny Śląskiej.

Zainteresowanie dzisiejszymi Targami Pracy przeszło najśmielsze oczekiwania pracodawców. – Musze przyznać, że jestem bardzo zaskoczona tak dużym zainteresowaniem. Zwykle na tego typu targach wygląda to tak, że przez pierwszą godzinę ludzie podchodzą, pytają, zostawiają CV, czy wypełniają ankiety, a później stopniowo to zainteresowanie zanika. Tutaj ruch jest cały czas – mówi Magdalena Motyl z Impet Job Service.

Świdnickie Targi pracy potrwają jeszcze do godziny 15.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group