Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/REGION: Praca w policji

Niedziela, 25 lipca 2021, 9:42
Aktualizacja: 10:43
Autor: red
Świdnica/REGION: Praca w policji
Fot. KPP Świdnica
Szukasz stabilnej i ciekawej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, dzięki której będziesz stale podnosić swoje kwalifikacji i nieustannie się rozwijać? Nie czekaj i złóż wymagane dokumenty w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy.

Nabór do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy prowadzony jest cały rok. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą nieść pomoc innym, mają nieposzlakowaną opinię i angażują się w pełni w realizację zadań oraz powierzonych obowiązków. Ten zawód nie tylko pozwoli Ci na realizację planów i marzeń, ale również zapewni stabilizację finansową i stały rozwój zawodowy.

Z nami nie będziesz się nudzić.

Różnorodność pracy w wydziałach (prewencji, ruchu drogowego, kryminalnym, dochodzeniowo-śledczym, przestępstw gospodarczych,), na stanowiskach umożliwiających rozkwit indywidualnych predyspozycji. Zapewniamy służbę obfitującą w wiele wyzwań, dla osób pełnych empatii i jednocześnie zdecydowanych, którzy z pasją będą wypełniać słowa roty ślubowania stanowiącej policyjne credo.
Praca w cywilu nie zapewni Ci tylu możliwości zdobywania wiedzy i doświadczenia, a także odbycia wielu szkoleń we wszystkich obszarach działania.
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną i potrafisz pracować w zespole to już dziś wypełnij niezbędne dokumenty i złóż w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy.
Wstępując w nasze szeregi na początku otrzymasz wynagrodzenie w kwocie blisko 4 tysięcy złotych netto.
Wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i czują, że Policja to jest właściwe dla nich miejsce- zapraszamy w nasze szeregi.

Przypominamy, że służbę w szeregach Policji może pełnić osoba:

posiadająca polskie obywatelstwo,
posiadająca nieposzlakowaną opinię,
nie skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
korzystająca z pełni praw publicznych,
posiadająca co najmniej średnie wykształcenie,
posiadająca odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować,
dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,

Poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej są prowadzone z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami na terenie naszego państwa wirusem SARS-CoV-2. Osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerami telefonów 47 87 55 203 lub 47 87 55 339

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group