Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Prezenty od serca

Wtorek, 19 grudnia 2017, 9:49
Aktualizacja: 10:50
Autor: red
Świebodzice: Prezenty od serca
Fot. UM Świebodzice
Misie, gry, puzzle, kolorowanki, książki i wiele innych prezentów, zebranych przez ludzi wielkiego serca, pojechało w poniedziałek, 18 grudnia, do podopiecznych wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei.

Ponad 350 zabawek zebrano w ramach akcji, organizowanej już po raz kolejny przez Publiczną Szkołę Podstawową Integracyjną w Świebodzicach.

Finał akcji odbył się w poniedziałkowe przedpołudnie. I jak rok temu szkolny hol zamienił się w kolorowy kram z zabawkami. Zebrali je przede wszystkim uczniowie szkoły, a do zbiórki drugi rok z rzędu przyłączyli się pracownicy Urzędu Miejskiego, którzy także przekazali zabawki i pluszaki.
W uroczystym podsumowaniu, które poprowadziła dyrektor szkoły Magdalena Stąpor, udział wziął Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.
- To piękna akcja, w której uczestniczymy z wielką radością. Dziękuję wszystkim, którzy się do niej przyłączyli. W taki prosty sposób mogliśmy podarować chorym dzieciom troszkę radości, a wraz z tymi zabawkami przesłać im nadzieję i nasze dobre myśli na te nadchodzące święta.
Koordynatorami akcji są dwie panie nauczycielki: Agnieszka Różycka i Justyna Gąsior. Zbiórka co roku dedykowana jest uczniowi szkoły, dzielnemu pacjentowi kliniki, Piotrowi Różyckiemu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group