Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1175
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Proszą o wsparcie

Poniedziałek, 27 września 2021, 11:03
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Proszą o wsparcie
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Po raz kolejny stowarzyszenie Jaworzyńska Pozytywka przygotowuje paczki dla dzieci przebywających na Oddziale Kardiologicznym Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Do akcji może przyłączyć się każdy.

- Z zebranych przedmiotów oraz ze środków finansowych Stowarzyszenia Jaworzyńska Pozytywka przygotujemy paczki, które dostarczymy na początku grudnia jako prezenty dla małych pacjentów w Łodzi. Część zebranych przedmiotów zostanie przekazana na oddział jako wyposażenie służące dzieciom podczas pobytu w szpitalu. Jeżeli uda nam się uzbierać odpowiednią ilość darów, przekażemy je także potrzebującym z terenu gminy Jaworzyna Śląska. Cel jest ambitny, ale tak jak w poprzednich latach ufamy Wam i wierzymy, że wspólnie znowu uda nam się zdziałać wiele dobrego. Uśmiech i radość dziecka są bezcenne – informują przedstawiciele stowarzyszenia.

Co jest najbardziej potrzebne?
- art. szkolne i plastyczne: pisaki, kredki, bloki, kolorowanki, farby, długopisy itd.
- zabawki, książki dla dzieci i młodzieży, gry planszowe, puzzle itp.
- art. higieniczne: chusteczki, ręczniki papierowe itd.

Bardzo ważne jest, żeby przekazane rzeczy były nowe lub używane, ale czyste i nie zniszczone.

Aby wesprzeć akcję, należy dzwonić pod numer 665 156 969 lub bezpośrednio dostarczyć dary do Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Wolności 23b, w godzinach pracy (pon.-pt. od 8:00 do 16:00), Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie, Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Jana Pawła II), Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie (Filia Biblioteki Publicznej, w godzinach pracy).
- Możecie wesprzeć naszą akcję także finansowo. Na terenie gminy Jaworzyna Śląska pojawiają się kolorowe puszki kwestarskie z naszym logo i opisem zbiórki. Środki finansowe przeznaczymy także na organizację naszych akcji, w tym przygotowanie paczek bożonarodzeniowych dla podopiecznych Domu Wsparcia Powstańców Warszawskich w Warszawie i potrzebujących z terenu gminy Jaworzyna Śląska. Mamy ogromną nadzieję, że po raz kolejny wspólnie uda nam się poprawić chociaż kawałeczek świata na lepsze - dodają członkowie stowarzyszenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group