Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prymusi gminni nagrodzeni – w poniedziałek jadą na wycieczkę

Wiadomości: Bystrzyca Górna
Środa, 23 czerwca 2010, 12:23
Aktualizacja: 20:04
Autor: KO
Fot. Karolina Osińska
Dyplomy i stypendia dla prymusów, statuetki dla najlepszych z najlepszych. Dziś nagrodzono aż 169 stypendystów z 6 szkół podstawowych i 3 gimnazjów z gminy Świdnica. Prymusi szkolni wyjadą w nagrodę na trzydniową wycieczkę do Krakowa, Wadowic i Ojcowskiego Parku Narodowego.

- W pierwszym semestrze tego roku szkolnego liczba stypendiów nie przekroczyła setki. Dzisiaj jest ich 169 i z dumą mogę powiedzieć, że to kwiat gminnej oświaty – powiedziała Teresa Mazurek, wójt gminy w świetlicy w Bystrzycy Górnej, gdzie zgromadzili się najlepsi uczniowie.

Najlepszym prymusem w kategorii szkół podstawowych jest Aleksandra Faber z podstawówki w Witoszowie Dolnym ze średnią ocen 5,78. W kategorii gimnazjów wszystkich zdeklasował Paweł Kaczmarczyk z Gimnazjum w Witoszowie Dolnym ze średnią ocen 5,87.

Lista uczniów, którzy otrzymali stypendium naukowe za II semestr roku szkolnego 2009/2010

Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym

1. Aleksandra Anioł
2. Aleksandra Dawiec
3. Katarzyna Nawrot
4. Emilia Skirgajłło
5. Jakub Kacer
6. Wiktoria Kunaszewska
7. Olga Guźlińska
8. Maja Wadas
9. Anna Cichoń
10. Marek Ostaszewski
11. Wojciech Wyrwa
12. Aleksandra Faber
13. Joanna Gryga
14. Katarzyna Kaczmarek
15. Patrycja Kalemba

Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej

1. Twardak Karina
2. Zaguba Monika
3. Klemiński Eryk
4. Korzeniowski Jakub
5. Kaczyńska Dominika
6. Piecyk Izabela
7. Barcik Sabina
8. Kobiela Joanna
9. Brzozowska Marta
10. Lempart Szymon
11. Wyrzykowska Natalia
12. Adamczyk Magdalena
13. Pławecka Alina

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu

1. Julia Jakubik
2 Patrycja Czaicka
3. Paula Król
4. Zuzanna Warchoł
5. Kamil Ślęzak

Szkoła Podstawowa w Mokrzeszowie

1. Marta Kubińska
2. Alicja Nowak
3. Julia Kretowicz
4. Dorota Gęglawa

Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej

1 Patryk Stojko
2 Dominika Szczepanek
3. Paulina Nieśpiałowska
4. Oliwier Lipiński
5. Klaudia Władzińska
6. Karolina Święs
7. Izabela Babicz
8. Martyna Banaś
9. Patryk Młynarski
10. Aneta Ciecierska
11. Dominika Chmiel
12. Kamila Szatkowska
13. Katarzyna Legut
14. Joanna Brzyk
15. Michalina Mroczek
16. Dominika Pałkoń

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszennie

1. Pizuński Mateusz
2. Drozdowicz Oliwia
3. Polczyńska Wiktoria
4. Stupecka Martyna
5. Sochacki Krystian
6. Koblowska Klaudia
7. Kochanowska Ewa
8. Femiak Patrycja
9. Tabor Błażej
10. Rokosz Marcin
11. Dereń Wioletta
12. Kamińska Milena
13. Michta Katarzyna
14. Tambor Dominika
15. Pacześniak Zuzanna
16. Podżarow Karolina
17. Popkowska Dominika
18. Kaźmierczak Michał
19. Domagała Justyna
20. Kukla Marta
21. Balant Mikołaj
22. Podwórna Dominika
23. Dembek Roksana
24. Dubiel Aleksandra
25. Sarlej Sylwia

Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej

1. Paweł Tarczyński
2. Wiktoria Matusiak
3. Kacper Danisiewicz
4. Adrianna Gradowska
5. Sandra Kwiatkowska
6. Ewelina Rynkiewicz
7. Damian Badowski
8. Aleksandra Czerkawska
9. Marta Adamczyk
10. Adrianna Kurowska
11. Grzegorz Malczewski
12. Barbara Spyra
13. Dominika Gawłowicz
14. Michał Pernet
15. Adriana Czerkawska
16. Tomasz Grajzer
17. Monika Klag
18. Michał Kurowski
19. Karolina Turek
20. Mateusz Dratwa
21 Kamila Święs
21 Malwina Szkudlarek
23 Ewelina Kurpiewska
24 Katarzyna Ruszkiewicz
25 Barbara Rejkowicz

Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Pszennie

1. Karwala Aleksandra
2. Wąsowicz Maja
3. Woźniak Adrianna
4. Janus Marek
5. Domagała Paulina
6. Smagieł Natalia
7. Dobrowolska Dominika
8. Podwórny Krzysztof
9. Tekiela Aleksandra
10. Wilczyńska Aleksandra
11. Wiśniewska Danuta
12. Janus Beata
13. Dziedzic Aleksandra
14. Łopatowska Magdalena
15. Sieńko Dominika
16. Gołąbek Joanna
17. Janik Ewa
18. Polak Zuzanna
19. Mikulska Karolina
20. Kołodziejczyk Ewelina
21. Sierzputowski Piotr
22. Madej Kacper
23. Uss Mateusz
24. Wernecki Maciej
25. Kurowska Bianka
26. Drechny Szymon
27. Głąb Paulina
28. Ciszak Agnieszka
29. Majcherczyk Karolina
30. Święcicka Nikola
31. Hodij Agata
32. Sączawa Anna
33. Dąbrowska Katarzyna

Gimnazjum w Witoszowie Dolnym

1 Czaczka Jagoda
2 Chorągwicka Ewa
3 Kosak Martyna
4 Zalewska Joanna
5 Milanowska Weronika
6 Wąż Agnieszka
7 Kaptur Hanna
8 Piątek Sylwester
9 Żemojcin Konrad
10 Konicki Mateusz
11 Kaczmarczyk Paweł
12 Maruszewski Wojciech
13. Wiśniewska Anna
14. Nowakowski Marcel
15. Węgłowska Katarzyna
16. Ziółkowska Patrycja
17. Sudoł Paulina
18. Dopart Paulina
19. Rutkowska Aleksandra

Lista uczniów, którzy otrzymali stypendium sportowe za II semestr roku szkolnego 2009/2010

Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym

1 Karolina Szuba

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszennie

1. Burek Wioletta

Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej

1. Chudzińska Wiktoria
2. Brzozowska Marta

Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej

1. Tomasz GRAJZER
2. Patryk WALATEK
3. Adam TYC

Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Pszennie

1. Brzostowski Jerzy
2. Ostrowska Roksana
3. Zięba Emila
4. Woźniak Ewa
5. Frączak Filip

Gimnazjum w Witoszowie Dolnym

1 Gielata Daniel
2. Zdybel Krzysztof

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group