Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Przechwycili amfetaminę

Wtorek, 30 lipca 2019, 9:49
Aktualizacja: 12:51
Autor: red
Świdnica: Przechwycili amfetaminę
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z powiatu świdnickiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 4000 porcji handlowych narkotyku.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 31-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, w sypiali za łóżkiem i komodą ujawnili dwie plastikowe reklamówki w środku których znajdowały się plastikowe woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Badania narkotesterem potwierdziły, że to amfetamina. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast jego właściciel do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające w ilości pozwalającej na uzyskanie 4070 porcji handlowych amfetaminy. Ponadto policjanci w mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczyli również min. 2 wagi elektroniczne oraz 4 telefony komórkowe.

Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group