Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 568
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przechwycone porcje

Piątek, 24 lipca 2020, 17:59
Aktualizacja: Sobota, 25 lipca 2020, 11:00
Autor: red
Świebodzice: Przechwycone porcje
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Funkcjonariusze w mieszkaniu 23–latka zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w pokoju w plecaku woreczki strunowe z zawartością białego proszku, suszu w kolorze szaro-zielonym oraz 3 tabletek koloru jasnozielonego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina, susz szaro-zielony to marihuana, a zabezpieczone tabletki to tabletki ekstazy.

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 23-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group