Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 920
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przed nami Kongres Małżeństw

Niedziela, 9 września 2018, 15:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 września 2018, 11:37
Autor: red
Od kilku lat staramy się, aby Świdnica i odbywający w niej Kongres Małżeństw, były miejscem kojarzonym z podnoszeniem małżeństw na wyższy poziom rozwoju.

Zamiarem jest, by uczestnicy Kongresu w trakcie jego trwania otrzymali treści a także właściwą atmosferę, która pomoże im wzmocnić, odnowić relacje a także poszerzyć ich wspólne spojrzenie na ważkie tematy małżeńskiej codzienności. Kongres jest wyjątkowym wydarzeniem, które dało dotychczas wielu małżeństwom doświadczenie poprawy ich związku.

Z ogromną radością zapraszamy na 8 Ogólnopolski Kongres Małżeństw Świdnicy.

Odbędzie on się w dniach 5-7 X 2018 r. w Świdnicy pod hasłem Konsumpcja i asceza. Obserwujemy przyspieszenie w rozwoju gospodarczym i uważamy, że powinno ono iść w parze z rozwojem jakości małżeństwa i rodziny. Pojawiają się nowe sytuacje i nowe wyzwania. Z czego możemy czerpać pełnymi rękami, a co jest dla nas szkodliwe? Co ogranicza nam tradycja, co tkwi w nas samych, a co wynika z naszej wiary? Podczas spotkania w Świdnicy podejmiemy się szukania właściwych kierunków rozwoju i odpowiedzi na nowe wyzwania. Pomogą nam najlepsi fachowcy z Polski, którzy już pracują nad wykładami.

Tegoroczni prelegenci to jak zwykle duchowni i osoby świeckie, zaangażowani w tematykę małżeńską: ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Eugeniusz Ploch, ks. Marek Chmielniak SAC, Jacek Pulikowski, Tomasza Terlikowski, Mieczysław Guzewicz, Małgorzata i Jan Wilk, Maria Popiekwicz-Ciesielska. O dobra atmosferę zadbają zespoły muzyczne: Fishecletic i Warszawska Orkiestra Sentymentalna oraz kino dla dwojga: Nie opuszczaj mnie.

Będzie też okazja do indywidualnych rozmów kuluarowych przy kawie i ciastku.

Całość łączą wartości chrześcijańskie.

Serdecznie zapraszamy, są jeszcze wolne miejsca. Zapisy na stronie: www.kongresmalzenstw.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group