Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Przedświąteczne spotkanie

Wtorek, 19 grudnia 2023, 9:05
Aktualizacja: 11:06
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Przedświąteczne spotkanie
Fot. KPP Świdnica
W piątek 15 grudnia br. odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe funkcjonariuszy świdnickiej komendy. Podczas rozbrzmiewających dźwięków kolędy uczestnicy spotkania połamali się opłatkiem i złożyli życzenia.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas wigilijnych spotkań, składania sobie serdecznych życzeń oraz podziękowań za całoroczną współpracę. 15 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe w którym wzięła udział kadra kierownicza, funkcjonariusze, pracownicy cywilni, Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta jego Zastępca Tomasz Marczak oraz zaproszeni goście.

Inspektor Andrzej Dobies dziękując za spotkanie podkreślił, że Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji. To czas radości, ciepła i magicznego nastroju. Komendant życzył wszystkim zebranym szczęścia, pomyślności i radość przez cały Nowy Rok”

Kolejnym punktem spotkania był modlitwa i poświęcenie opłatków przez J.E. ks. biskupa Adama Bałabucha, ks. Tomasza Zająca kapelana świdnickiej Policji, ks Marka Babuśkę Proboszcza Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Strzegomiu oraz wspólne przełamanie się nimi przy dźwiękach kolędy.

Spotkanie było okazją do podsumowania współpracy w ostatnim roku oraz snucia planów na nadchodzący Nowy 2024 Rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group