Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 499
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przedszkolaki na komisariacie

Niedziela, 10 października 2021, 11:00
Autor: red
Żarów: Przedszkolaki na komisariacie
Fot. UM Żarów
To była niezapomniana wizyta dla przedszkolaków z Bajkowego Przedszkola, które odwiedziły funkcjonariuszy pełniących służbę na Komisariacie Policji w Żarowie.

Podczas spotkania maluchy dowiedziały się, jak wygląda praca policjantów i jak działa sprzęt użytkowany przez nich w ich codziennej służbie. Niezwykłą radość sprawiło dzieciom oglądanie służbowych pojazdów, do których mogły wejść i usiąść na miejscu kierowcy. Wysłuchały też policyjnych porad, dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania różnych zagrożeń, nauczyły się w jaki sposób powiadamiać służby ratunkowe, a także jak nosić odblaski, by być widocznym na drodze.

- Przyjmowaliśmy na Komisariacie Policji w Żarowie wyjątkowych i pełnych werwy gości. Podczas wizyty dzieci poznawały pracę policjanta, oglądały komisariat, radiowozy i motor policyjny, prezentowany przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy. Ta niecodzienna wizyta sprawiła najmłodszym dużo radości, a roześmiane twarze dzieci są dla nas dowodem, że była to dla nich niezapomniana wizyta – mówi Katarzyna Wilk komendant Komisariatu Policji w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group