Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przełamania na Śląskiej nie było

Wiadomości: III-liga piłkarska
Poniedziałek, 7 października 2013, 23:06
Aktualizacja: 23:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Blisko cztery i pół miesiąca piłkarze Polonii Świdnica, a także kibice biało–zielonych czekają na kolejne III–ligowe zwycięstwo odniesione na stadionie przy ul. Śląskiej. Po raz ostatni świdniczanie sięgnęli po trzy punkty 26 maja pokonując 1:0 Polonię Trzebnica.

11. kolejka III-ligi

Promień Żary - Prochowiczanka Prochowice 1:1 (Łukasz Ziętek 23 - Tomasz Azikiewicz 43)

Piast Żmigród - Piast Karnin 0:2 (Marcin Bednarz 20-k, Marcin Żeno 26)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - GKS Kobierzyce 2:0 (Bartosz Werbski 62, Radosław Somrani 64)

Polonia Świdnica - Formacja Port 2000 Mostki 1:6 (Michał Skrypak 35 - Krzysztof Sikora 51, 81, Tomasz Pawlak 54, 64, 74, Paweł Piskorski 90)

Bielawianka Bielawa - Zagłębie II Lubin 0:3 (Konrad Andrzejczak 52, Krzysztof Piątek 83, 85)

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław 1:3 (Michał Wróbel 33 - Paweł Kubiak 20, Paweł Uliczny 70, Oded Gavish 90)

Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać 2:0 (Kamil Śmiałowski 59, Paweł Ochota 63)

Ślęza Wrocław - Ilanka Rzepin 2:1 (Grzegorz Rajter 16, Paweł Niewiadomski 18 - Mateusz Klimczak 48)

Polonia Trzebnica - MKS Oława 2:6 (Radosław Bella 37, Jakub Jakóbczyk 83 - Dominik Wejerowski 11, 64, Krzysztof Gancarczyk 13, Dawid Lipiński 45, 69, 86)

Tabela
1. Ślęza Wrocław----------10 - 26 - 24-5
2. Zagłębie II Lubin--------11 - 25 - 37-8
3. Formacja Mostki--------11 - 23 - 31-13
4. MKS Oława--------------10 - 23 - 24-7
5. Śląsk II Wrocław--------11 - 23 - 23-9
6. Stilon Gorzów-------------9 - 21 - 18-8
7. Foto-Higiena Gać--------11 - 20 - 13-12
8. Piast Karnin---------------11 - 16 - 19-22
9. Piast Żmigród-------------11 - 16 - 11-15
10. Lechia Dzierżoniów-----11 - 14 - 15-11
11. Bielawianka Bielawa----11 - 13 - 9-24
12. Bystrzyca Kąty Wr.-----11 - 11 - 7-14
13. Promień Żary------------11 - 11 - 12-20
14. GKS Kobierzyce---------11 - 10 - 16-24
15. Polonia Świdnica--------11 - 7 - 8-25
16. Polonia Trzebnica-------11 - 7 - 14-32
17. Ilanka Rzepin------------11 - 5 - 8-16
18. Prochowiczanka---------11 - 4 - 10-34

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group