• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 22:26
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 856
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Przełamanie biało–zielonych

Wiadomości: III-liga piłkarska
Poniedziałek, 2 września 2013, 22:36
Aktualizacja: 22:38
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Polonia Świdnica odniosła pierwsze zwycięstwo na boiskach III–ligi dolnośląsko–lubuskiej w sezonie 2013/2014. Podopieczni Damiana Błaszczyka pokonali na wyjeździe Ilankę Rzepin 3:2. Miejmy nadzieję, że spotkanie w Rzepinie będzie swoistym przełamaniem świdniczan i od tego momentu biało–zieloni będą systematycznie dopisywać do swojego dorobku ligowe punkty.

7. kolejka III-ligi

Prochowiczanka Prochowice - MKS Oława 0:5 (Wejerowski 12, Mateusz Peroński 37, Mateusz Gancarczyk 60, Arkadiusz Synówka 84, Jakub Kalinowski 90-k)

Ślęza Wrocław – Bielawianka Bielawa 1:1 (Dariusz Góral 65 - Tomasz Zieliński 40)

Ilanka Rzepin – Polonia Świdnica 2:3 (Marcin Adamczewski 12, Nowaczewski 50 - Jacek Fojna 15, 25-k, Jarosław Lato 32-k)

Foto-Higiena Gać – KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2 (Sorbian 64 - Rafał Świtaj 9, Paweł Posmyk 41)

Polonia Trzebnica – Piast Żmigród 0:1 (Sylwester Kłos 78)

Śląsk II Wrocław – Promień Żary 2:0 (Luboš Adamec 18, 52)

Zagłębie II Lubin – Piast Karnin 5:1 (Kamil Sabiłło 47, Krzysztof Piątek 53, 74, Adrian Błąd 81, 83-k - Oskar Raćko 10)

Formacja Port 2000 Mostki – GKS Kobierzyce 5:1 (Adam Kubasiewicz 4-s, Piotr Okuniewicz 8, Krzysztof Sikora 40, Kamil Pisklak 80, Mateusz Świtała 89 - Piotr Mrowiec 66)

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Lechia Dzierżoniów 1:0 (Bartosz Ożga 75)

Tabela
1. Zagłębie II Lubin------5 - 13 - 21-3
2. Ślęza Wrocław---------5 - 13 - 14-1
3. MKS Oława-------------5 - 12 - 13-2
4. Stilon Gorzów----------4 - 12 - 7-2
5. Piast Żmigród----------6 - 12 - 9-5
6. Formacja Mostki-------6 - 11 - 17-8
7. Bystrzyca Kąty Wr.----6 - 11 - 5-4
8. Foto-Higiena Gać------6 - 10 - 7-8
9. Lechia Dzierżoniów----6 - 9 - 9-5
10. Śląsk II Wrocław-----5 - 8 - 9-6
11. Bielawianka-----------6 - 7 - 5-12
12. Promień Żary---------6 - 6 - 7-13
13. GKS Kobierzyce------6 - 5 - 7-15
14. Polonia Trzebnica----6 - 4 - 10-17
15. Polonia Świdnica-----6 - 4 - 4-11
16. Piast Karnin-----------6 - 4 - 5-18
17. Prochowiczanka------6 - 2 - 5-19
18. Ilanka Rzepin---------6 - 1 - 5-10

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group