Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przy Wielkanocnym Stole

Poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 9:05
Autor: red
Żarów: Przy Wielkanocnym Stole
Fot. UM Żarów
Nadziewane jajka, żurek, wielkanocne pasztety, babki, serniki, mazurki i inne smakołyki. Takie przysmaki królowały na wielkanocnym stole żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi żarowscy seniorzy spotkali się na wspólnym wielkanocnym śniadaniu.
- To już kolejne śniadanie wielkanocne, na które zapraszają nas żarowscy emeryci. Cieszę się, że stało się tradycją i dziś, w tak miłym gronie możemy złożyć sobie świąteczne życzenia. Mam nadzieję, że świętowanie we wszystkich domach, w gronie rodzinnym będzie równie ciepłe i serdeczne - mówiła podczas spotkania z emerytami Anita Denes-Ziemkiewicz kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Na świątecznym śniadaniu życzenia usłyszeli także inwalidzi. Tradycyjnie już, seniorzy z gminy Żarów, w przedświątecznym okresie obchodzą także święto inwalidy. - My seniorzy przychodzimy tutaj z wielką radością. Możemy się bawić, tańczyć i uczestniczyć w ciekawych projektach. Zawsze tak uroczyście obchodzimy różne uroczystości. Kalendarz naszych imprez jest naprawdę bardzo bogaty. Ale szczególną uwagę przywiązujemy do obchodzenia świąt. Mam nadzieję, że nikt w tych dniach nie będzie sam. I będzie mógł się cieszyć wspólnymi chwilami z najbliższymi - dopowiadała Józefa Paszko z żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

W trakcie uroczystości nie zabrakło również akcentów artystycznych w wykonaniu seniorów ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Świąteczne życzenia emerytom złożyli także burmistrz Leszek Michalak, zastępca Grzegorz Osiecki oraz przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group