Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1159
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Przyjaźni seniorom

Czwartek, 30 września 2021, 13:46
Autor: red
Strzegom: Przyjaźni seniorom
Fot. UM Strzegom
Gmina Strzegom dołączyła do programu "Ogólnopolska Karta Seniora"i otrzymała certyfikat "Gminy Przyjaznej Seniorom".

Celem programu jest aktywizacja seniorów oraz edukacja osób 60+ z zakresu ekonomii, bezpieczeństwa czy nowych mediów - wyjaśnia Aleksandra Bochyńska, p. o. kierownika Dziennego Domu Pobytu "Senior-Wigor" w Strzegomiu.

Strzegomscy seniorzy mogą już wyrobić sobie "Ogólnopolską Kartę Seniora", tym samym korzystać ze zniżek w całej Polsce. Pierwszym partnerem OKS na terenie naszej został "Punkt Piękności" prowadzony przez Marię Szymańską i Michała Szymańskiego. "Ogólnopolską Kartę Seniora" można wyrobić w Dziennym Domu Pobytu "Senior-Wigor" we wtorki i czwartki w godz. 10.00-14.00. Do wyrobienia OKS niezbędny jest pesel oraz podstawowe dane osobowe.

Dodajmy, że 28 września br. w Strzegomskim Centrum Kultury z okazji "Dnia Seniora" odbył się "Festiwal Piosenki Senioralnej" przygotowany przez seniorów oraz kadrę z Dziennego Domu Pobytu "Senior-Wigor" w Strzegomiu. Sala widowiskowa była wypełniona po brzegi zaproszonymi gośćmi. Każda z przybyłych osób została obdarowana upominkiem od seniorów w postaci własnoręcznie wykonanych kapelusików.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group