Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 645
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Przywiózł brąz ze Szkocji

Środa, 26 czerwca 2024, 10:34
Aktualizacja: 10:35
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Przywiózł brąz ze Szkocji
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Bartosz Wojewodzic z brązem na WKA World Championships w Szkocji.

Dwa srebra i jeden brąz przywieźli zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska z WKA World Championships, które w miniony weekend odbywały się w Szkocji.

- Było to dla nas kolejne, wielkie wyzwanie pod każdym względem, któremu postaraliśmy się sprostać i poniekąd mam się udało. Jako Fighter Klub Jaworzyna Śląska wystawiliśmy dwóch zawodników, którzy wykazali się determinacją, ogromną wolą walki i chęcią zwycięstwa – relacjonuje trener Przemysław Pasikowski.

Po zakwalifikowaniu się do półfinałów Bartosz Wojewodzic wywalczył brązowy medal w formule Thai kickboxing, trafiając na późniejszego zwycięzcę i bardzo mocnego zawodnika z Kanady. Liliana Pańków zdobyła srebrny medal w formule kick light po finałowym pojedynku z zawodniczką z Francji oraz srebrny medal w formule K1 light z zawodniczką ze Szkocji. Obie walki były trudne, a przeciwniczki bardzo doświadczone i wymagające.

- Jesteśmy mega dumni, że mieliśmy możliwość uczestniczenia w tym turnieju, a sama obecność na zawodach tej rangi jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – dodaje Przemysław Pasikowski.

Wyjazd był współfinansowany przez gminę Jaworzyna Śląska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group