Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 562
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Puchar Polski: Wyniki pierwszej rundy, świdnickie ekipy zagrają w przyszłą środę

Wiadomości: Puchar Polski
Czwartek, 29 września 2011, 18:10
Aktualizacja: Piątek, 30 września 2011, 11:26
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami I runda piłkarskiego Pucharu Polski OZPN Wałbrzych, do największej niespodzianki doszło w Ścinawce Średniej gdzie miejscowi Zjednoczeni występujący w klasie okręgowej ograli III–ligowego Orła Ząbkowice Śląskie. Ponadto w niezwykle interesujących derbach gminy Jaworzyna Śląska, Karolina okazała się lepsza od Gromu Witków.

Już w 1/16 finału doszło do derbów Dzierżoniowa, gdzie Lechia II pokonała pierwszy zespół Lechii 3:0. Spotkania pomiędzy Stalą Świdnica, a Bielawianką Bielawa oraz LKS-em Bystrzyca Górna i Polonią Świdnica przełożono na przyszłą środę 5 października.

Wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych (28.09)
1. Śnieżnik Domaszków ”B” - Kryształ Stronie Śląskie „O” 2:4
2. Tarnovia Tarnów „A” - Unia Złoty Stok „O” 5:4
3. Henrykowianka Henryków„B - Nysa Kłodzko „O” 1:7
4. Polonia Ząbkowice Śląskie ”A” - Piast Nowa Ruda „O” 1:8
5. Polonia Bystrzyca Kłodzka „A” - Iskra Jaszkowa Dolna „O” 3:5
6. Bielawianka Bielawa „OJ” - Pogoń Pieszyce „O” 3:6
7. Lechia Dzierżoniów „O” - Lechia Dzierżoniów „III” 3:0
8. Zjednoczeni Ścinawka Średnia „O” - Orzeł Ząbkowice Śląskie „III” 1:0
9. Górnik Boguszów Gorce „O” - AKS Strzegom „IV” 1:6
10. Zieloni Łagiewniki „A” - Zjednoczeni Żarów „O” 1:5
11. Stal Świdnica „O” - Bielawianka Bielawa „III” (mecz przełożony na 5.10)
12. LKS Bystrzyca Górna „O” - Polonia Świdnica „III” (mecz przełożony na 5.10)
13. Victoria Świebodzice „O” - Granit Roztoka „A” 6:1
14. Karolina Jaworzyna Śląska „A” - Grom Witków „O” 3:1
15. Podgórze Wałbrzych „B” - MKS Szczawno Zdrój „O” 0:3
16. Zzdrój Jedlina Zdrój „B” – Biały Orzeł Mieroszów „O” 0:5

II runda Pucharu Polski 1/8 finału (5.10, 15.00)
Kryształ Stronie Śląskie "O" - Nysa Kłodzko "O"
Tarnovia Tarnów "A" - Piast Nowa Ruda "O"
Iskra Jaszkowa Dolna "O" - Zjednoczeni Ścinawka Średnia "O"
Lechia Dzierżoniów "O" - Pogoń Pieszyce "O"
AKS Strzegom "IV" - Zjednoczeni Żarów "O"
Zwycięzca meczu 11 - Victoria Świebodzice "O"
Zwycięzca meczu 12 - Karolina Jaworzyna Śląska "A"
MKS Szczawno Zdrój "O" – Biały Orzeł Mieroszów "O"

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group