Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 668
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ratownicy opanowali Świdnicę [foto–video]

Piątek, 3 czerwca 2011, 14:25
Aktualizacja: Sobota, 4 czerwca 2011, 8:32
Autor: GrA
Świdnica: Ratownicy opanowali Świdnicę [foto–video]
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Szesnaście ekip ratowniczych stanęło dziś w szranki o tytuł najlepszej w regionie. Na starcie Regionalnych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym zameldowały się drużyny m.in. z Krakowa, Katowic, Świdnicy, Legnicy, Wrocławia i Zielonej Góry.

Porwanie VIP-a spod hipermarketu, strzały, udział antyterrorystów, a wreszcie akcja ekip ratowniczych. Ratowników w akcji świdniczanie mogli oglądać pod świdnickim Tesco. W tym samym czasie trwała zaimprowizowana akcja ratownictwa wodnego na żwirowni w Jaworzynie Śląskiej. Ratownicy medyczni udzielali tu pierwszej pomocy topielcowi. Następna akcja ratownicza odbywała się w parku przy ulicy Łukasińskiego.

Wieczorem natomiast atrakcja dla świdniczan. Przez miasto przejechała parada ambulansów medycznych. Karetki z włączonymi sygnałami wyruszyły spod hotelu Esperanto, ulicą Esperantystów, Stęczyńskiego, Sikorskiego, Komunardów, Żeromskiego, przez plac Grunwaldzki, ulicą Niepodległości, Wrocławską i Łączną z powrotem do hotelu Esperanto.

Zobacz film:

W sobotę do południa zespoły ratownicze zmierzą się z kolejnymi zadaniami. Wyniki tegorocznych VII Regionalnych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym poznamy o godzinie 12.30.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group