Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Razem możemy więcej – dla Mikołaja

Poniedziałek, 25 stycznia 2016, 15:45
Aktualizacja: Wtorek, 26 stycznia 2016, 18:20
Autor: opr.red.
Świdnica: Razem możemy więcej – dla Mikołaja
Fot. użyczone
W czwartek 28 stycznia 2016 roku odbędzie się, tym razem, koncert charytatywny w wykonaniu Naszej utalentowanej Świdniczanki Pauliny Lendy wraz z jej zespołem „Kruki” oraz Dzierżoniowskim Studiem Wokalnym pod hasłem „Take me to chuch”.

Świąteczny klimat koncertu oraz brzmienia muzyki gospel wzbogacone słodkościami sprawią, że będzie to mile spędzony wieczór. I tym razem każdy, kto zakupi bilet-cegiełkę będzie mógł wygrać atrakcyjne upominki. Bilety do nabycia w 1 oddziale Banku Zachodniego w Świdnicy oraz w Świdnickiej Informacji Turystycznej. Koszt biletu – 20 zł.

To już kolejna inicjatywa wolontariuszy z 1 oddziału Banku Zachodniego w Świdnicy, których celem jest zebranie kwoty 60 000 zł na protezę dłoni dla 14-letniego Mikołaja. Mikołaj jest pogodnym i wesołym dzieckiem, uwielbia spędzać czas z opiekunami. Do jego ulubionych zajęć należy sport, a przede wszystkim gra w piłkę nożną. Do pełni szczęścia brakuje mu jednak lewej dłoni, bez której chłopiec się urodził. Posiadanie protezy to dla Mikołaja szansa na prowadzenie normalnego, aktywnego życia, co w jego przypadku po wszystkich nieszczęściach, które go dotychczas spotkały byłoby prezentem od losu.

Mikołaja wesprzeć można także dzieląc się 1% podatku. W zeznaniu podatkowym należy wpisać Nr KRS 0000; Cel szczegółowy: Mikołaj Prorok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group