Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1145
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Recenzje muzyczne

Środa, 23 grudnia 2020, 17:55
Autor: red
Świdnica: Recenzje muzyczne
Fot. Marcin Trzpiot
Specjalne premiery i kolejna edycja konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych.

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 6. edycji konkursu na najlepsze recenzje albumów muzycznych. Termin nadsyłania prac upłynie 29 stycznia a wcześniej premierę będą miały specjalne "sesje live" z udziałem świdnickich artystów.

Natalia Widuto, Szymon Wiraszka oraz 12 wokalistek i wokalistów z Akademii Rozwoju Talentów przygotowali w sali teatralnej ŚOK nagrania wideo swoich występów. Na zaproszenie Świdnickiego Ośrodka Kultury wykonali repertuar składający się z coverów utworów, pochodzących z albumów, które świdniczanie recenzowali w poprzednich edycjach konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych. Usłyszeć można będzie m.in. interpretacje takich wykonawców jak Coma, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Meek, Oh Why?, Mrozu, Sarius.

15 stycznia 2021
NATALIA WIDUTO i SZYMON WIRASZKA: sesja live Świdnickich Recenzji Muzycznych [PREMIERA ON-LINE] / https://bit.ly/RECsesja1info

22 stycznia 2021
AKADEMIA ROZWOJU TALENTÓW: sesja live Świdnickich Recenzji Muzycznych [PREMIERA ON-LINE] / https://bit.ly/RECsesja2info

29 stycznia 2021
RECENZJE MUZYCZNE: najlepsze polskie płyty [KONKURS] / https://sok.com.pl/wydarzenie/recenzje2021/

W poprzednich edycjach konkursu świdniczanie nadesłali ponad 100 tekstów, ŚOK nagrodził 50 autorów a 16 tekstów zaowocowało zaproszeniem i występem recenzowanych artystów w Świdnicy. W tym roku organizacja koncertów była mocno utrudniona stąd pomysł na nagranie specjalnych "sesji live". Niezmienna pozostaje natomiast pula nagród w konkursie, która wyniesie 1000 zł.

Szczegółowe informacje o wszystkich działaniach w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych dostępne są na stronie https://sok.com.pl/recenzje/ a aktualności pojawiać się będą na stronie FB: https://www.facebook.com/TruskawkaFest

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group