Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Redaktor Terlikowski o nowej kulturze życia

Wtorek, 8 lutego 2011, 18:50
Aktualizacja: 18:52
Autor: red.
Świdnica: Redaktor Terlikowski o nowej kulturze życia
Fot. organizator
Stowarzyszenie Rodzice Rodzicom zaprasza na Kuźnię Wiary – wykład dziennikarza Tomasza Terlikowskiego na temat obecnej kultury życia.

- Od 2010 roku w największych ośrodkach akademickich w Polsce prowadzone są spotkania poruszające istotne problemy społeczne - mówi Joanna Kaptur, prezes stowarzyszenia Rodzice Rodzicom. - Naszemu stowarzyszeniu udało się pozyskać tę inicjatywę dla społeczności miasta Świdnicy. Stowarzyszenie Rodzice Rodzicom skupia głównie rodziców, którzy chcą mieć wpływ na bezpośrednie otoczenie swoich rodzin, miejsc pracy i szkół. Dostrzegając zmiany i widząc potrzebę bezpośredniego kontaktu z autorytetami oraz fachowcami zdecydowaliśmy się na zorganizowanie cyklu wykładów Kuźnia Wiary w Świdnicy.

Kuźnia Wiary ma odpowiadać na pytania moralne i etyczne cywilizacji XXI wieku. Wykładowcami są profesorowie i dziennikarze. Spotkania odbywać się będą cyklicznie co 2 miesiące.

Inicjatywę honorowym patronatem objął Urząd Miejski w Świdnicy. Cykl spotkań rozpocznie dziennikarz dr Tomasz Terlikowski tematem „Nowa kultura życia”. Pierwszy wykład zaplanowano na poniedziałek, 14 lutego, o godz. 19.00 w sali teatralnej w Rynku. Wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group