Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 684
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Remontują przejście

Niedziela, 11 lipca 2021, 7:38
Autor: red
Żarów: Remontują przejście
Fot. UM Żarów
Zgodnie z zapowiedziami, PKP PLK S.A. kontynuuje prace remontowe przejścia podziemnego przy dworcu PKP w Żarowie.

Nie będzie to gruntowny remont tego miejsca, tylko drobne działania remontowe, które być może poprawią wygląd całego terenu.
W ramach prac pomalowane zostaną ściany wewnątrz przejścia podziemnego, odświeżony zostanie sufit, wymienione będą szyby przy wejściu do tunelu. Planowany jest również drobny remont schodów.

Będzie to drugi etap prac realizowany przy przejściu podziemnym w Żarowie. Na skutek licznych interwencji ze strony Urzędu Miejskiego w Żarowie, PKP podjęło w końcu konkretne działania. Przejście podziemne przy dworcu PKP nie jest już zalewane wodą, a podróżni, którzy korzystają z usług PKP, mogą bezpiecznie dojść na peron. Do ich dyspozycji jest także tymczasowa droga od strony przejazdu kolejowego przy ul. Armii Krajowej, wyznaczona przez PKP.

Przejście podziemne niestety nie jest dobrym wizerunkiem wyremontowanego 3 lata temu dworca PKP w Żarowie. Miejsce to jest notorycznie zaśmiecane przez przesiadujących tam mieszkańców, zwłaszcza młodzież. Ściany są pomalowane i brudne. Dlatego wszyscy z niecierpliwością czekamy na przebudowę przejścia i podjęcie przez PKP kompleksowych działań inwestycyjnych. Mamy nadzieję, że drobne remonty zmienią choć trochę wygląd tego miejsca, a mieszkańcy będą dbać i zwracać uwagę na porządek w tunelu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group