Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Remontują remizę

Środa, 19 sierpnia 2020, 17:44
Autor: red
Strzegom: Remontują remizę
Fot. UM Strzegom
W budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzegomiu trwają prace związane głównie z wykonaniem nowej instalacji elektrycznej w całym obiekcie.

Pracom tym towarzyszą inne roboty remontowe, m. in. wykonanie sufitu podwieszanego wraz z ociepleniem na I piętrze remizy. Prace remontowe zostały na pewien czas przerwane z uwagi na stwierdzony na etapie prowadzonych robót zły stan techniczny konstrukcji dachu.
- Należało wykonać dodatkowe roboty polegające na wzmocnieniu istniejącej konstrukcji dachowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania obiektu. Po wykonanych robotach konstrukcyjnych są kontynuowane dalsze roboty remontowe. Przewidziany termin zakończenia tych robót zgodnie z umową zawartą z wykonawcą to początek października br. - informuje Urszula Gorzel z Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu.

To jednak nie koniec planowanych prac w budynku strzegomskiej remizy strażackiej. Gmina wykonała również dokumentację projektową i uzyskała pozwolenie na budowę w zakresie przebudowy kotłowni węglowej na gazową. Prace związane ze zmianą źródła ciepła dla centralnego ogrzewania w budynku zostaną zrealizowane jeszcze w tym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group