Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Remonty w Szkole Podstawowej w Żarowie

Poniedziałek, 6 marca 2017, 9:30
Aktualizacja: 9:31
Autor: red
Żarów: Remonty w Szkole Podstawowej w Żarowie
Fot. UM Żarów
Remont korytarza szkolnego, wymiana paneli przy poręczach i wymiana drzwi w ciągach ewakuacyjnych. To tylko kilka wymienionych inwestycji, które podczas ferii realizowane były w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Na tym etapie szkolne remonty w placówce pochłonęły 40 tysięcy złotych. I jak zapowiada dyrektor szkoły Urszula Rurarz, dalszych inwestycji będzie ciąg dalszy.
- Kiedy uczniowie i nauczyciele wypoczywali na zasłużonym urlopie w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie trwał kolejny etap remontów. W budynku przy ul. 1 Maja 2 wszystkie korytarze szkolne zostały już do końca wyłożone płytkami, wymieniliśmy także panele przy poręczach w ciągach komunikacyjnych. Ponadto, wykonano zabezpieczenia barierek i zabudowano wnęki pod schodami. Wymieniliśmy również drzwi w ciągach ewakuacyjnych między salami na pierwszym piętrze. Wszystkie prace pochłonęły 40 tysięcy złotych. Dodatkowo, wymianę barierek współfinansowała firma ubezpieczeniowa Compensa, w wysokości 3.942 złotych - wymienia Urszula Rurarz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

To jeszcze nie koniec prac remontowych. Jak tylko poprawią się warunki pogodowe, placówka rusza z kolejnymi inwestycjami. W ich ramach przeprowadzony ma zostać remont podwórka szkolnego przy ul. Ogrodowej 1 w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group