Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1045
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Repertuar Cinema 3D (8–13.08)

Środa, 6 sierpnia 2014, 15:13
Aktualizacja: 18:15
Autor: red.
Świdnica: Repertuar Cinema 3D (8–13.08)
Fot. Cinema3D
Poniżej przedstawiamy repertuar filmowy świdnickiego kina Cinema 3D w okresie od 8 do 13 sierpnia. Zapraszamy do kina.

PORANKI DZIECIĘCE 1O SIERPNIA

GDZIE JEST NEMO 3D

USA; b.o.; animowany/familijny/przygodowy/ 100 min
Twórcy snują tę opowieść ze swadą i humorem. Wszystko zostało tu wyważone z aptekarską precyzją: cytaty z klasyki kina, momenty grozy, chwile wzruszenia i morał, którzy docenią duzi i mali. Skrzynia filmowych skarbów została teraz wzbogacona o technologię 3D, która uprzyjemnia i tak bajeczną wyprawę. Błazenek Merlin rusza na pomoc swojemu jedynemu synkowi Nemo, który został wyłowiony z Rafy Koralowej. W poszukiwaniach towarzyszy mu zapominalska rybka Dory.
11:00*
* Seans odbędzie się tylko 10.08.2014
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PREMIERY:

DRUŻYNA

USA; od 12 lat; dokumentalny/sportowy/ 73 min
Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Premiera filmu poprzedzi rozgrywane tej jesieni, po raz pierwszy w Polsce Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Polski volleyland. Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. A po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie ten najbliższy?

17:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BARDZO POSZUKIWANY CZŁOWIEK

USA; od 16 lat; thriller/ sensacyjny/ 125 min
Do Hamburga uznawanego za jedną z głównych siedzib terrorystów, przedostaje się młody Czeczen, bliski śmierci w wyniku tortur. Jego przyjazd natychmiast wzbudza niepokój kontrwywiadu niemieckiego i brytyjskiego. Tajemniczy mężczyzna rości sobie prawo do gigantycznej fortuny zdeponowanej przed laty w prywatnym banku. W prowokacji przygotowanej przez służby, rolę do odegrania będą mieli nie tylko agenci. Do rozgrywki przystąpi również młoda idealistka, prawniczka Annabel i leciwy bankier.

15:15 19:30 22:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

EPICENTRUM

USA; od 15 lat; akcja/thriller/ 100 min
W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia.

13:45 16:00 20:00 22:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA

USA; od 7 lat; fantasy/ komedia/ akcja/ 90 min
Miasto potrzebuje bohaterów.
Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Stopy trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, gdy nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Muszą współpracować z dziennikarką April O'Neil (Megan Fox) i jej kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnettt), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera.

3D dubbing 9:15 12:00 14:00 15:45 18:00
3D napisy 19:45
2D dubbing 11:15 13:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

STRAŻNICY GALAKTYKI 3D

USA; od 12 lat; akcja/sci-fi/ 125 min
„Strażnicy Galaktyki” to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Bohaterami jest grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie. Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema niemającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.
3D dubbing 9:30 11:15 17:30
3D napisy 20:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SEXTAŚMA

USA; od 15 lat; komedia/ 100 min
Małżonkowie postanawiają urozmaicić swoje pożycie kręcąc sekswideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film przez przypadek został wysłany do ich znajomych. Muszą za wszelką cenę ratować sytuację.
13:15 17:45 21:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

HIT:

HERCULES 3D
USA; od 12 lat; akcja/przygodowy/ 100 min
Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Johnson), syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (Hurt) zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.
15:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SAMOLOTY 2
USA; b.o.; animowany/ familijny/ przygodowy/ 90 min
Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki, samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater…
2D 9:15
3D 11:00**
** seans nie odbędzie się 10.08.2014
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2
USA; od 6 lat; animowany/ familijny/ przygodowy/ 102 min
Kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.
Wersja 2D 11:15
Wersja 3D 9:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

VOUCHERY
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.
Voucher to idealny pomysł na:
* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.
Szczegółowe informacje na temat zakupu:
• firmy i instytucje – mailowo aleksandrawalerowicz@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
• osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.
Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica - Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group