Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Repertuar Cinema3D

Wtorek, 1 stycznia 2013, 15:52
Aktualizacja: 15:53
Autor: red.
Świdnica: Repertuar Cinema3D
Fot. Cinema3D
Co będzie grane w Cinema3D w pierwszych dniach stycznia? Poniżej repertuar filmowy na okres od 4 do 10 stycznia.

PREMIERY TYGODNIA:

BEJBI BLUES
Polska ,od 16 lat, dramat/98 min
Katarzyna Rosłaniec, reżyserka kultowych i wielokrotnie nagrodzonych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.

9:15 11:15 13:45 18:15 20:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

STRAŻNICY MARZEŃ 3D
USA ,b.o., komedia/animowany/przygodowy/97 min
Bohaterami obrazu "Strażnicy marzeń" są znane wszystkim dzieciom z podań i bajek postacie, takie jak: Zębowa Wróżka, Zajączek Wielkanocny, Piaskowy Dziadek, Święty Mikołaj czy w końcu Jack Frost. Jednak cała opowieść zaczyna się od przedstawiania ostatniego z wymienionych bohaterów, który jest poniekąd narratorem całej opowieści. Historia młodego chłopaka rozkręca się z minuty na minutę. Podczas seansu nie można narzekać na brak pomysłowości, przewidywalność lub nudę. Do tego historia opowiedziana przez twórców jest ciepła, radosna, zabawna, jak również bardzo wzruszająca. Właśnie sprawa humoru. "Strażnicy marzeń", jak można było się spodziewać, są obrazem bardzo humorystycznym. Sprzedane przez Twórców gagi są naprawdę udane a opowiedziane dowcipy wywołują szczery uśmiech na twarzy. Humor jest wysokich lotów i nie będziecie spuszczać z zażenowania głowy. Mogę Wam to zagwarantować. Tak więc każdy powinien odnaleźć w omawianej produkcji coś dla siebie, nie zależnie od płci i wieku.

wersja 2D 13:30
wersja 3D 9:15 12:30 14:30 16:30 18:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PIŁA MECHANICZNA 3D
USA ,od 16 lat., horror/thriller/92 min
Młoda kobieta Heather Miller (Alexandra Daddario) wyrusza wraz ze swoim chłopakiem Ryanem (Trey Songz) do Newt, małego miasteczka w Teksasie. Na miejscu, prawnik Farnsworth (Richard Riehle) przyznaje Heather, odziedziczony po babci stary dwór. Dziewczyna spotyka tam swojego dalekiego kuzyna, Leatherface'a (Dan Yeager), który skrywa pewną tajemnicę.

20:30 22:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PIĄTA PORA ROKU
Polska ,od 15 lat, dramat/96 min
Z pozoru wszystko ich dzieli - doświadczenie, wrażliwość i stosunek do świata, połączy zaskakująca podróż. Samotny muzyk Witek, który nigdy nie widział morza (Marian Dziędziel, laureat nagród festiwalu w Gdyni za "Wesele" i 'Kreta") i wyniosła nauczycielka Barbara (uwielbiana przez pokolenia widzów Ewa Wiśniewska), która wciąż czeka na prawdziwą lekcję życia. Oboje niepokorni, z bagażem trudnych doświadczeń i tajemnicami, przekonają się. że nigdy nie jest za późno na pierwszą miłość. Powracający do kręcenia filmów w kraju, jeden z najbardziej cenionych na świecie polskich reżyserów - Jerzy Domaradzki zebrał na planie "Piątej pory roku" gwiazdorską obsadę i znakomitą ekipę. U boku Mariana Dziędziela - dwukrotnie nagradzanego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Ewy Wiśniewskiej, wystąpili Andrzej Grabowski i Leszek Lichota. Do współpracy Domaradzki zaprosił także cenionego operatora Zbigniew Wichłacza ("Requiem", Białe małżeństwo", "Dom wariatów") oraz wybitnego kompozytora Jerzego Satanowskiego ("Ogród Luizy", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Dzień świra", "Kolejność uczuć", "Wszystko, co najważniejsze.", "Magnat", "Jezioro Bodeńskie").

17:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

GAMBIT CZYLI JAK OGRAĆ KRÓLA
USA ,od 15 lat, komedia kryminalna/89 min
Harry Deane, spokojny z natury kustosz imponującej kolekcji obrazów ekscentrycznego Lorda Shabandara, ma już dość swego wyjątkowo wrednego szefa. Wymyśla więc szatański plan zemsty za doznane krzywdy – zamierza skłonić Lorda do zakupu zaginionego bezcennego arcydzieła Moneta. Plan ten ma jednak dwa słabe punkty: po pierwsze arcydzieło jest bezwartościowym falsyfikatem; po drugie do jego realizacji niezbędna jest piękna kobieta, a tych kustosz nie zna zbyt wielu. Harry jednak nie zamierza się poddać.

9:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

360
USA, od 15 lat, dramat/romans/110 min
Film jest inspirowany sztuką zatytułowaną "Reigen", napisaną przez Austriaka Arthura Schnitzlera. Po raz pierwszy opublikowano ją w 1900 roku i wywołała wówczas skandal obyczajowy z powodu śmiałego podejścia do tematyki seksualnej. "360" ma być uwspółcześnioną wersją sztuki, która bada seksualną moralność w ramach poszczególnych sfer społecznych i pomiędzy nimi.

11:30 16:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

HOBBIT:NIEZWYKŁA PODRÓŻ 3D
Nowa Zelandia/USA, od 10 lat, fantasy/przygodowy/170 min
Bilbo Baggins to hobbit kochający ponad wszystko spokój domowego zacisza. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa całkowicie odmienia jednak jego życie. Gandalf zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę. Przybysze snują plany odbicia skarbu ich przodków z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Pomimo sprzeciwu hobbita, Gandalf uznaje, że będzie on idealnym uzupełnieniem kompanii. Gdy ruszają w drogę, Bilbo wciąż walczy z wątpliwościami i strachem, krasnoludy zaś nie do końca ufają nowemu towarzyszowi wędrówki. Wkrótce całą drużynę czeka zmierzenie się ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, muszą bowiem przemierzyć ziemie zabójczych orków i goblinów.

wersja 3D napisy 17:45 21:00
wersja 3D dubbing 9:15 11:15 14:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SUPERMARKET
Polska ,od 16 lat, thriller/84 min
W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

15:30 19:45 21:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica - Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group