Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rodzinne warsztaty dla mieszkańców Świdnicy

Środa, 25 lutego 2015, 10:08
Aktualizacja: 12:11
Autor: red.
Świdnica: Rodzinne warsztaty dla mieszkańców Świdnicy
Fot. użyczone
Już 28 lutego Fundacja Krzyżowa przeprowadzi warsztaty skierowane do rodzin. Atrakcji będzie wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziano m.in. wspólne rysowanie, układanie puzzli oraz rodzinne gry.

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego to niezależna polska organizacja pożytku publicznego działająca na rzecz wspierania pokojowego i tolerancyjnego współistnienia narodów, grup społecznych i jednostek w Europie oraz rozwoju europejskiego społeczeństwa obywatelskiego. Przedstawiciele organizacji będą obecni 28 lutego w godzinach 11:00-15:00 w Pasażu Tesco przy ul. Strzegomskiej 2 w Świdnicy. Podczas wydarzenia fundacja opowie o swoich projektach dla dzieci i młodzieży. Akcję urozmaicą rodzinne atrakcje takie jak: malowanie buziek, rysowanie, malowanie na płótnie, układanie puzzli oraz gry integracyjno-artystyczne.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Świdnicy. W Pasażu Tesco przy ulicy Strzegomskiej 2 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Beatą Lubecką, pod adresem beata@szafaevent.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group