Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1009
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Ronda już przejezdne

Czwartek, 4 sierpnia 2011, 16:52
Aktualizacja: Piątek, 5 sierpnia 2011, 6:15
Autor: UM Żarów
Żarów: Ronda już przejezdne
Fot. uzyczone
Po kilkutygodniowym zamknięciu wykonawca firma Heilit+Woerner Budowlana Sp. z o.o. otworzyła skrzyżowanie Żarów–Piotrowice dla ruchu pojazdów. Skrzyżowanie było przebudowywane w związku z pracami przy budowie drogi powiatowej nr 3396D na odcinku pomiędzy drogą krajową nr 5 a drogą wojewódzką nr 382 i ulicą Stęczyńskiego w Świdnicy. Dotychczas obowiązywał objazd przez : Łażany – Przyłęgów – Pastuchów.

Podobnie wyglądają prace przy rondzie znajdującym się na trasie Żarów – Łażany. 3 sierpnia rozpoczęło się nakładanie kolejnej a zarazem ostatniej warstwy asfaltu, pomimo ruchu wahadłowego widać poprawę w jej przejezdności, zniknęły przede wszystkim nierówności spowodowane nakładanymi kolejno warstwami asfaltu oraz poprawiono posadowienie krawężników.

Bardzo intensywnie prowadzone są prace przy budowie chodnika prowadzącego z Żarowa do Łażan wykonywane przez pracowników interwencyjnych.

W czwartek 4 sierpnia na przygotowaną wcześniej ziemię przywieziono kostkę brukową. W ramach porozumienia z Służbą Drogową Powiatu Świdnickiego, która przekazała 25 tysięcy złotych na zakup materiału.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group