Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 655
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rotary wspiera talenty – Lenda wśród stypendystów

Wtorek, 25 października 2011, 17:29
Aktualizacja: 18:57
Autor: GrA
Świdnica: Rotary wspiera talenty – Lenda wśród stypendystów
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tradycyjnie już Rotary Klub Świdnica–Wałbrzych wyróżnił młodych uzdolnionych mieszkańców regionu. Wczoraj szesnastu utalentowanych młodych mieszkańców z terenu Świdnicy i Wałbrzycha odebrało stypendia.

Wśród tegorocznych stypendystów znalazła się Paulina Lenda, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Jej nazwisko w Świdnicy jest dobrze znane. Paulina wielokrotnie brała udział w programie „Szansa na sukces”, znalazła się także w finale pierwszej edycji programu „Mam talent”, wystąpiła także na płycie Piotra Rubika. Ta utalentowana świdnicka wokalistka obecnie bierze udział w konkursie „Scena Machiny”, w którym walczy o możliwość nagrania płyty i pieniądze na jej promocję oraz support jednego z ambasadorów Machiny ( oficjalne głosowanie rozpocznie się 26 października. Głosować można na stronie internetowej Machiny.

Obok Pauliny Lendy wśród wyróżnionych młodych świdniczan znaleźli się: Tomasz Michalski (uczeń Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych za uzdolnienia artystyczno-muzyczne), Magdalena Pokrywka, (uczennica Zespołu Szkół Hotelarsko – Turystycznych za osiągnięcia w kolarstwie górskim),Paweł Tarczyński (uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych za osiągnięcia w naukach ścisłych i agrotechnice) oraz Mateusz Malicki (uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych za osiągnięcia w zakresie wiedzy matematycznej, fizycznej i technicznej).

Stypendia w kwocie 200 złotych miesięcznie stypendyści będą otrzymywali do czerwca 2012 roku. Serdecznie gratulujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group