Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 751
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Rowerzyści na promilach

Sobota, 19 lutego 2022, 9:57
Autor: red
powiat świdnicki: Rowerzyści na promilach
Fot. KPP Świdnica
Czterech kolejnych rowerzystów z promilami w organizmie wyeliminowani z ruchu świdniccy policjanci. Mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie słono zapłacą, gdyż każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych.

Na bezpieczeństwo na drogach wpływ mają wszyscy uczestnicy ruchu drogowego i wszyscy powinni respektować przepisy, a wszystko po to, by na drogach było bezpiecznie.

Jednym z ważniejszych, jest trzeźwość, gdyż alkohol dekoncentruje i zmniejsza zdolność postrzegania. Nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego z pewnością są zagrożeniem dla innych, dlatego mundurowi powiatu świdnickiego konsekwentnie eliminują ich z ruchu. Tylko wczoraj funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, Posterunku Policji w Marcinowicach oraz Komisariatu Policji w Żarowie wyeliminowali 4 nietrzeźwych rowerzystów, którzy ruszyli w trasy mając promile w organizmie . Trzech z nich ponad promil, ostatni blisko promil alkoholu w organizmie . Zatrzymani mężczyźni, mieszkańcy powiatu świdnickiego w wieku 35, 36, 65,67, ponieśli konsekwencje finansowe, gdyż każdy otrzymał po 2500 złotych mandatu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group