Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 873
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji

Poniedziałek, 15 lutego 2016, 8:58
Aktualizacja: 9:54
Autor: opr.red.
Żarów: Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji
Fot. www.um.zarow.pl
Do 9 marca prowadzone będą konsultacje społeczne w związku z przygotowaniami do sporządzenia uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru rewitalizacji oraz przyjęcia programu przedsięwzięć rewitalizacyjnych współfinansowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014–2020, a więc przyjęcia Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Żarów.

Podczas konsultacji zbierane będą propozycje projektów mogących uzyskać wsparcie ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 6.3 Rewitalizacja Zdegradowanych Obszarów (EFRR) oraz innych działań Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

- Propozycje projektów powinny zawierać informacje na temat zgłaszającego, tytuł projektu, dane zgłaszanych budynków (w przypadku projektów przewidzianych do dofinansowania w ramach działania 6.3 RPO WD), zakres projektu czy robót, wydatki czy koszty całkowite w pln i dane kontaktowe - wyjaśnia Anita Juralewicz z Referatu Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Do zgłaszania projektów zapraszamy:

w obszarze działania 6.3 RPO: wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, zarządców nieruchomości, administratorów budynków

w obszarze pozostałych działań RPO oraz projektów przewidzianych do dofinansowania z innych źródeł: mieszkańców, organizacje pozarządowe, kościoły i związki wyznaniowe, inne zainteresowane podmioty

Propozycje projektów do Lokalnego Programu Rewitalizacji należy składać w terminie 9 lutego - 9 marca (decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Żarowie):

osobiście w Urzędzie Miejskim w Żarowie, ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów, do godz. 15.30 z dopiskiem "Przygotowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji - Projekty"

wysłać pocztą elektroniczną na adres burmistrz@um.zarow.pl

nadać w urzędzie pocztowym na adres Urząd Miejski w Żarowie, ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów z dopiskiem "Przygotowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji - Projekty"

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group