Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rusza druga edycja Golden Goal

Niedziela, 23 marca 2014, 19:42
Aktualizacja: 20:13
Autor: MDvR
Świdnica: Rusza druga edycja Golden Goal
Fot. użyczone
– Zima w tym roku jest dla nas dość łaskawa i pozwala nam cieszyć się naszą ulubioną dyscypliną już w marcu, dlatego wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom organizujemy drugą wiosenną edycję Świdnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Golden Goal! Szykuje się naprawdę ciekawa edycja, a wasze wiadomości tylko potwierdzają duże zainteresowanie ligą. Ogłaszamy więc to na co, niektórzy od dawana czekają: zapisy otwarte – zapowiadają organizatorzy rozgrywek.

Począwszy od dzisiaj przyjmujemy wasze zgłoszenia drogą mailową [goldengoal.liga@gmail.com ], telefoniczną [781567068, 693507550] oraz na facebooku. Aby zgłosić zespół należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: http://www.speedyshare.com/YKfEb/Formularz-zgloszeniowy.xlsx

Przypominamy, że liczy się kolejność zgłoszeń a więc nie czekajcie do ostatniej chwili ilość miejsc ograniczona. Mecze jak w zeszłym roku odbywać się będą co piątek w godzinach 18-22, mecz będzie trwał 2 x 20 minut, drużyna wystawia skład 7-osobowy (6 zawodników w polu + bramkarz), miejscem rozgrywek będzie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 6 (ul. Wodna).

Udział w lidze wiąże się z kosztami - 50 zł od drużyny za mecz, płatne z góry w jednej lub dwóch ratach (dokładna kwota zależy od ilości zgłoszonych drużyn i będzie podana po zakończeniu zapisów). Zebrane pieniądze pozwolą zaangażować sędziów związkowych, prowadzić stronę ze statystykami i relacjami z meczów oraz ufundować nagrody na koniec ligi.

Do zobaczenia na boisku! - czytamy w komunikacie organizatora.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group