Środa, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Samorządowcy zajmą stanowisko w sprawie zmian w WSSE

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 13 czerwca 2011, 16:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 czerwca 2011, 9:51
Autor: red.
Mirosław Greber.
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Kilkudziesięciu Prezydentów, Burmistrzów oraz Wójtów i ich przedstawiciele, zaniepokojonych zmianami w WSSE „Invest Park” we wtorek, 14 czerwca spotka się w Świdnicy na specjalnej naradzie.

Tematem rozmów będzie obecna sytuacja spółki oraz zagrożone projekty inwestycyjne w miastach i gminach. Gra toczy się o miliard złotych przeznaczonych na nowe inwestycje i ok. 1,5 tys. nowych miejsc pracy.

Jak informuje rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy Stefan Augustyn celem spotkania jest wypracowanie wspólnego stanowiska do Premiera i apel, by Ministerstwo Gospodarki jak najszybciej zakończyło niepotrzebne zamieszanie i umożliwiło dalsze działanie dotychczasowemu bardzo dobrze pracującemu zarządowi oraz spółce.

W Świdnicy spotkają się przedstawiciele 46 samorządów z 40 podstref, na których terenie działa WSSE „Invest-Park”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 13-06-2011 20:35
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9777685,Bunt_przeciw_zmianie_wladz_w_walbrzyskiej_strefie.html
~Płemieł 14-06-2011 6:17
Powiedziałem w Ergo Arena w Gdańsku , że nie bede klękał przed nikim !!! (bankierzy, przedsiębiorcy, księża) To nie myślcie, że uklęknę przed samorządowcami !!! Obiecywaliśmy (PO) tanie państwo ? Obiecywaliśmy ! To będziecie mieli tanie państwo ! I uważajcie bo ustawa o zmniejszeniu o 10% zatrudnienia w samorządzie dziś może zadziałać !!! ps. nie czepiajcie się trochę się pomyliliśmy (PO) mieliśmy odchudzić administrację to odchudzamy tylko nie tą co trzeba no ale zawsze administracja ! I pamiętajcie o nas (PO) w nadchodzacych wyborach parlamentarnych . Pozdrawiam wasz Płemieł z kolega od Bulu
~Władza Wójta, Pana i Plebana 14-06-2011 8:52
Jeśli Murdzek popadł w taką histerie to znaczy, że przepadł mu jakiś interes koło nosa, a Skórski każe wysyłać CV do premiera Pawlaka, następny frustrat i demagog-jaka firma miała powstać koło Electroluxu? taki sam obóz pracy z taśmą i kamerą nad tobą czyli czysty kanibalizm w polskiej rzeczywistości. Nie wiem czy w radzie nadzorczej WSSE nie siedział prezes Wodociągów świdnickich J. Sochacki, synekura odpada mu. A PSL? robi swoje, ma 80 % udziałów i chyba czuje pismo nosem-wybory, oj jakby tak nie przekroczyli progu wyborczego-przestali by w portkach nieswoich mieszać.....
~ja 14-06-2011 20:31
Nie interesuje mnie czy Murdzek i Sochacki mają jakieś interesy w strefie. Dla mnie najważniejsze jest to, że bardzo dobrą firmę na 4 miesiące przed wyborami pacyfikuje PSL (Pawlak i Drab) wstawiając swoich nieudaczników na miejsce tych sprawdzonych przez 15 lat. Ciekawe kto z naszego powiatu świdnickiego wystartuje do Sejmu z listy PSL - trzeba tym ludziom przygotować stosowne poparcie jako podziękowanie za ich działanie na rzecz strefy. Precz z PSL-em.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group