Poniedziałek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 1058
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Schował się w łóżku

Czwartek, 19 stycznia 2023, 15:18
Autor: red
Świdnica: Schował się w łóżku
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości w związku z zaległa karą pozbawienia wolności.

Codzienna służba policjanta to nie tylko przeprowadzane interwencje, to nie tylko kontrole drogowe, ale to także poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które ukrywają się chcąc uniknąć zasądzonych przez wymiar sprawiedliwości kar. Funkcjonariusze w takich przypadkach sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać osoby poszukiwane. Tak właśnie było i tym razem. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy poszukiwali 49-latka, za którym min. Sąd Rejonowy w Świdnicy wystawił list gończy.

Mężczyzna już kiedyś był poszukiwany i wówczas schował się u znajomej pod łóżkiem w schowku na pościel. A obecne ustalenia policjantów znów wskazały ten sam adres, który niezwłocznie postanowili sprawdzić. W mieszkaniu zastali 49-latka, który chcąc uniknąć konfrontacji z policjantami kolejny raz schował się pod łóżkiem w schowku na pościel.

I jak 3 lata temu - mężczyzna nie krył zdumienia, kiedy funkcjonariusze ujawnili jego kryjówkę idealną. 49-latek został zatrzymany i przewieziony do Aresztu Śledczego gdzie spędzi najbliższe 6 lat i 4 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group