Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 690
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Seniorki u burmistrza

Czwartek, 23 lipca 2020, 13:49
Autor: red
Świebodzice: Seniorki u burmistrza
Fot. UM Świebodzice
Działający w naszym mieście Klub Senior + to miejsce , w którym świebodziccy seniorzy rozwijają swoje pasje, biorą udział w rożnego rodzaju aktywnościach, m.in. w zajęciach jogi, malarskich, kulinarnych, tanecznych.

To niezwykle ważna instytucja, która zrzesza środowisko senioralne, daje poczucie bezpieczeństwa, sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, przyjaźni. Wszystkie działania w Klubie Senior+ koordynuje Pani Agata Koperska, która inspiruje seniorów, sprawia, że miejsce to jest bardzo chętnie odwiedzane przez osoby starsze.
W dniu 22 lipca (środa) dwie przedstawicielki Klubu wraz z Panią Agatą Koperską odwiedziły burmistrza miasta Pawła Ozgę. Podczas spotkania Pani Halina Blaźniak i Zofia Okińczyc przekazały burmistrzowi miasta piękny symbol, wykonany metodą haftu krzyżykowego. Herb już od jutra będzie wisiał w gabinecie burmistrza miasta, który serdecznie podziękował za niezwykle miły, wyjątkowy upominek, doceniając ich pracę, zaangażowanie. Spotkanie było okazją do rozmowy o bieżących działaniach, które realizowane są w klubie Senior +. Burmistrz bardzo docenia działalność Klubu, jest dumny z postawy seniorów, tego co robią na co dzień.

Seniorki zainspirowane wykonaną pracą, planują wykonać kolejne dzieło, tym razem będzie to Ratusz Miejski, wydziergany także haftem krzyżykowym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group