Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: Siłownia plenerowa w Krzyżowej

Czwartek, 20 października 2022, 15:36
Autor: red
Krzyżowa: Siłownia plenerowa w Krzyżowej
Fot. Gmina Świdnica
Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego ma zaszczyt poinformować, że jest jednym z laureatów IV edycji programu „WzMOCnij swoje otoczenie”.

Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi na terenie Fundacji „Krzyżowa” zostanie utworzona ogólnodostępna siłownia plenerowa, składająca się z 5 urządzeń do rekreacji ogólnorozwojowej na świeżym powietrzu: biegacz, twister siedzący i stojący, stepper, narciarz, orbitrek. Dzięki tej inwestycji Fundacja będzie mogła rozwijać działania związane z promowaniem zdrowego trybu życia.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group