ŚKPR nie daje szans Politechnice, drugie zwycięstwo naszego zespołu!

Wiadomości: I-liga szczypiornistów
Niedziela, 25 września 2011, 13:12
Aktualizacja: 19:20
Szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach I–ligi. Beniaminek pewnie pokonał jednego z kandydatów do awansu do PGNiG Superligi AZS Politechnikę Radom 35:28.

Od początku starcia na prowadzeniu byli podopieczni Krzysztofa Mistaka, którzy po 30 minutach prowadzili 12:7. W 40. minucie osiągnęliśmy najwyższą przewagę – 22:9, w tym momencie trener naszej ekipy wpuścił na plac gry zawodników rezerwowych. ŚKPR dowiózł jednak pewnie zwycięstwo do końca meczu, wygrywając ostatecznie 35:28.

ŚKPR Świdnica -AZS Politechnika Radom 35:28 (12:7)

ŚKPR: Olichwer, Gątko - Mrugas (7), Pułka (7), Fabiszewski (5), Pieńczewski (4), Piędziak (3), Makowiejew (3), Rutkowski (2), Rogaczewski (1), Kijek (1), Gnysiński (1), Chaber (1), Marciniak

AZS Politechnika Radom: Polit, Jarosz - Misiewicz (4), Gryla (4), Jeżyna (4), Lipczyński (4), Przykuta (4), Świeca (3), Mroczek (2), Kalita (2), Trojanowski (1), Cupryś, Guzik

~ 25-09-2011 14:49
Gratulacje dla szczypiornistów, choć końcówka meczu była słaba w ich wykonaniu a bramkarze hmmm słabiuteńko ale nie ma co oceniać wygranego zespołu, to może jak nie zawodników to oceńmy zarząd: -baner powieszony na szklanej! balustradzie balkonu zasłania bramkę ludziom siedzących właśnie na górze ! dość, że mała hala miejsc jak na lekarstwo to jeszcze kretyński pomysł z powieszeniem jakieś flagi ! pomyślcie to nie boli ! -pod koniec pierwszej połowy wyszedłem na papieroska, zły nałóg ale nie o tym, facet spóźniony chciał wejść na halę oglądnąć mecz i co?i ZONK ochrona go nie wpuściła tłumacząc, że panie sprzedające bilety "już się zmyły" !miejsc nie było czy biletów?na balkonie wolne miejsca były tylko jakiś kretyn szmatą zasłonił możliwość oglądania meczu ludziom na górze! zero rozumku
~ 25-09-2011 18:30
coś strasznego
~ 25-09-2011 20:50
nic strasznego ... Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana ... widać, że gracze to armia lwów, a co z działaczami ? ubytek min 5 kibiców co mecz, nic strasznego !
~ŚKPR Świdnica 25-09-2011 22:17
Do autora wpisu nr 2: Dziękujemy za krytyczne uwagi dotyczące spraw organizacyjnych. Nie pozostaje nam nic innego jak przeprosić za zaistniałe utrudnienia i niedogodności. Obiecujemy wyciągnąć wnioski i w przyszłości wyeliminować podobne niedociągnięcia. Pozdrowienia!
~ 26-09-2011 15:59
Skoro odezwał się ktoś z ŚKPR siędząc na dole w narożnych trybunach ludzie stojący w przejsciach zasłaniaja boisko skoro płacę za bilet chce widzieć całe pole gry. Są miejsca siedzące ale ochrona ich nie wyprasza na nie.