Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1476

I-liga szczypiornistów: ŚKPR nie daje szans Politechnice, drugie zwycięstwo naszego zespołu!

Niedziela, 25 września 2011, 13:12
Aktualizacja: 19:20
Szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach I–ligi. Beniaminek pewnie pokonał jednego z kandydatów do awansu do PGNiG Superligi AZS Politechnikę Radom 35:28.

Od początku starcia na prowadzeniu byli podopieczni Krzysztofa Mistaka, którzy po 30 minutach prowadzili 12:7. W 40. minucie osiągnęliśmy najwyższą przewagę – 22:9, w tym momencie trener naszej ekipy wpuścił na plac gry zawodników rezerwowych. ŚKPR dowiózł jednak pewnie zwycięstwo do końca meczu, wygrywając ostatecznie 35:28.

ŚKPR Świdnica -AZS Politechnika Radom 35:28 (12:7)

ŚKPR: Olichwer, Gątko - Mrugas (7), Pułka (7), Fabiszewski (5), Pieńczewski (4), Piędziak (3), Makowiejew (3), Rutkowski (2), Rogaczewski (1), Kijek (1), Gnysiński (1), Chaber (1), Marciniak

AZS Politechnika Radom: Polit, Jarosz - Misiewicz (4), Gryla (4), Jeżyna (4), Lipczyński (4), Przykuta (4), Świeca (3), Mroczek (2), Kalita (2), Trojanowski (1), Cupryś, Guzik

Kary: ŚKPR - 14 minut, AZS Politechnika - 12 minut

Karne: ŚKPR 3/3, AZS Politechnika 3/4